Plastová okna a dveře

Nechcete už mrznout za Vašimi starými okny?

Sedíte v pohodlí domova, ale pořád někama prostupuje zima. Už Vás to nebaví… a to je ta pravá chvíle, kdy se rozhodnout a něco s tím udělat. Vyměnit Vaše stará okna za nová kvalitní plastová okna. Okno je jedním z nejslabších míst každého domu a proto je potřeba vybrat opravdu kvalitní a betelná plastová okna.

Výhody plastových oken

Dnešní nová kvalitní plastová okna se pyšní mnoha výhodami a vychytávkami. Výhodou jsou profily, ze kterých je rám okna tvořen tzv. tvarových lišt. Jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a pevného plastu.  Předností je také stálobarevnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a také vzhled. Profily jsou 3, 4, 5-ti a 6-ti komorové a v nich se využívá vzduch, jakožto ten nelepší izolant. V profilu jsou dutiny=komory a ty jsou naplněny vzduchem a brání tak unikání tepla. Čím více komor, tím lépe.

Další z řady mnoha výhod jsou výztuhy plastových oken. Jsou uvnitř profilu a drží tak jeho tvar, pevnost a stálost. Jsou nutnou součástí okna. Na výběr jsou nerezové nebo ocelové. Za kvalitními plastovými okny s těmito výhodami Vám zima určitě nebude.