Linksys RT31P2 zdarma ke kreditu
|
|
POZOR! Výhodná nabídka:
Získejte tento přístroj zdarma při objednání kreditu ve výši 3300 Kč
Podmínky akce :
- Objednejte výhradně s volbou platby předem na účet nebo přes m-peníze
- Objednáním zařízení v této akci souhlasíte s nevratným převedením celé částky na hovorné k danému telefonnímu číslu. Toto hovorné nelze použít na volání z jiných telefonních čísel ani zpětně refundovat na peníze
Specifikace zařízení:
Vlastnosti:
- router RT31P2 umožňuje přímé připojení tří počítačů do jedné sítě
- k dispozici je trojice ethernetových RJ45 portů s integrovaných 10/100 MBit switchem
- vnitřní síť je plně transparentní, počítače mohou navzájem komunikovat, sdílet dokumenty a podobně.
- dva telefonní konektory RJ11 umožňují připojení dvou analogových přístrojů (telefon, fax,..) k routeru
- router je snadno konfigurovatelný přes webové rozhraní pomocí průvodce
- RT31P2 nabízí funkce překladu adres (NAT)
- vytvoření demilitarizované zóny
- filtrování portu a MAC adres i QoS
- k dispozici je DHCP server, UPnP + možnost upgradu firmware
Obsah balení:
- RT31P2
- napájecí adaptér 12V
- UTP kabel (RJ 45)
| Panasonic KX-TG1311 | ESET NOD32 Antivirus 4 | ESET Smart Security 5 | ||
![]() | ![]() | ![]() | ||
CENA: 510 Kč |
CENA: 1199 Kč | CENA: 1499 Kč |
| ESET Family Security Pack 3 PC a 3 mobily na 1 rok | Magnetická stavebnice 320 dílků | UTP kabel | ||
![]() | ![]() | ![]() | ||
CENA: 1499 Kč |
Akční CENA: 699 Kč | CENA: 20 Kč |
| Na pevnou od |
0,20 Kč/min |
| Na mobil od | 1,17 Kč/min |
| Zahraničí od |
0,14 Kč/min |

Výpadek uživatelského rozhraní
Omlouváme se za výpadek webového rozhraní. Výši kreditu si můžete zjistit vytočením 77 na VoIP čísle.
Od 13.3.2012 máme zcela nové tarify. Nově registrovaní uživatelé získávají automaticky tarif SPL classic. Do Velikonoc lze stávající tarify bezplatně změnit.
(1.11.2011) Linksys RT31P2 je nyní za akční cenu 799 Kč. Toto zařízení lze využít i jako prostou IP bránu. Akce je omezena počtem kusů a může být ukončena bez předchozího upozornění.
(07.04.2011) Kvůli vyšší bezpečnosti je nutné při prvním volání do zahraničí zadat jednorázový kód...









